4 způsoby, jak z vašeho bytu uděláte bestseller

Virtuální 3D prohlídka, Home Staging, Foto Staging, revitalizace - objevte moderní způsoby, jak zvýšit prodejní cenu nemovitosti!

20.03.2023

Bc. Petr Kabelák, AUREAS

Věděli jste, že skvělou prezentací můžete zvýšit prodejní cenu vašeho bytu v průměru minimálně o 10% a zvýšit rychlost prodeje až o 80%? To jsou čísla, která přinesou do vaší peněženky desetitisíce až statisíce korun navíc. Udělejte z vašeho bytu magnet pro kupující, bohatě se to vyplatí!​

Sami víte, že krásný vzhled prodává nejlépe. Když byt nezapůsobí dobře hned na první dojem, vaše šance na úspěšný prodej klesají a připravte se na dotazy zájemců, jestli nedáte slevu.

A to určitě nechcete.

MNOHO MAJITELŮ DOKÁŽE PRODEJ SVÉHO BYTU PĚKNĚ „ZAZDÍT“!

Po čem touží každý, kdo prodává byt? Samozřejmě chce vydělat co nejvíc peněz, a to v co nejkratším čase.

Při prodeji bytu musíte dodržet několik zásad, aby výsledek neskončil průšvihem. To znamená, že prodáte pod cenou, anebo budete čekat nekonečně dlouho, než se někdo koupěschopný ozve. V nejhorším případě neprodáte vůbec.

Jedním z klíčových bodů (vedle správného stanovení prodejní ceny) je prezentace bytu. To ví každý. Atraktivní byt se přece prodává nejlíp.

Jenže…

Když se podíváte na inzeráty na internetu, ošklivými přešlapy se to tam jenom hemží. Víc než houbami po dešti.

Co je ale udivující, že chybují nejen běžní smrtelníci, ale také mnoho realitních kanceláří a makléřů.

A přitom ROZDÍL mezi špatnou a kvalitní prezentací může ve výsledku dělat desetitisíce korun, u dražších bytů i statisíce!

PRVNÍ DOJEM VŽDY ROZHODNE

Jedna hrubá chyba se opakuje až příliš často…. Prodávající vezme do ruky mobilní telefon, svůj byt v rychlosti několikrát „vycvakne“ a bez uzardění je umístí na internetové realitní portály nebo na Facebook.

A tím se okamžitě připravil o celé zástupy případných zájemců… Proč?

Když totiž byt nezapůsobí dobře hned na „první dobrou“, šance na prodej rapidně klesají. I když se vám někdo ozve, připravte se na vtíravé dotazy, jestli nedáte slevu.

Každý profík na focení vám řekne, že bez důkladné a precizní přípravy to vůbec nemá smysl. 

Představte si sami sebe, jak jdete do fotoateliéru, aby vám udělali ty nejhezčí fotky, kterými se budete chlubit před známými, dáte je do svého rodinného alba, použijete je do svého životopisu a nebo je napostujete na Instagram.

A nebo třeba půjdete na rande.

Vyrazíte jen tak halabala, rozcuchaní, dámy bez make-upu, pánové neoholení? Nebo předtím strávíte desítky minut v koupelně a pak u šatníku, abyste vybrali oděv, který vám nejvíc sluší?

„B“ je správně, aspoň u většiny z nás.

Totéž platí i pro byty…

První dojem totiž opravdu rozhoduje. U osobní prohlídky bytu rozhoduje prvních 60 sekund, u fotografií jsou to první 3 sekundy. Věřte tomu, že druhou šanci většinou nedostanete.

I VÁŠ BYT POTŘEBUJE MAKE-UP!

Teď možná namítáte, že sbalit muže nebo ženu dokážete i bez přehnaného „šňoření“. Určitě ano, pokud to zvládnete svým charismatem. Můžete si gratulovat!

Určitě se ale shodneme, že pokud si na sobě dáte záležet, vaše šance se mnohonásobně zvyšují. Nikdo přece nehledá nevýraznou šedou myš a nebo chasníka se špínou za nehty.

Tak proč totéž nedopřejete svému bytu? Navíc, když doslova požadujete, aby vám přinesl co nejvíc peněz do vaší peněženky.

Dejte mu šanci a pořádně ho připravte, aby před lidmi zazářil a byl „na dračku“.

Co to znamená?

NĚKOLIK TIPŮ, JAK DÁT VÁŠ BYT PŘED PRODEJEM „DO PUCU“:

Ať byt svítí a voní novotou!

Jestli máte nově zrekonstruovaný byt, nemusíte si dělat starosti. V opačném případě ale neváhejte před prodejem bytu aspoň nově vymalovat, byt se hned rozzáří.

Určitě taky nebude na škodu opravit nejviditelnější nedostatky, které mohou zkazit dojem. Jak co se týče vizuálního dojmu, tak funkčnosti.

Při prohlídkách bytu, kdy zájemci dorazí osobně, samozřejmě také neváhejte využít přitažlivých vůní. Co si budeme povídat, hodně často vybíráme nejen očima, ale i nosem.

Ani prázdný, ani „přeplácaný“

U nově zrekonstruovaného bytu je dobré nastěhovat do bytu vhodný nábytek a domácí spotřebiče, alespoň dočasně, pro účely focení nebo prohlídek bytu.

U zabydlených bytů naopak spíš zvažte, zda něco dočasně nevystěhujete. Zbývající nábytek bude dobré naaranžovat pro potřeby focení. Nezdá se to, ale byt přeplněný věcmi opravdu nedělá dobrý dojem. Stejně jako když to dámy přestřelí s make-upem a doplňky.

Byt by měl působit vzdušně, prosvětleně, čistě a vzbuzovat dojem velkého prostoruPřed focením roztáhněte žaluzie nebo závěsy, odstraňte pokud možno všechny osobní věci, nádobí, malé spotřebiče, ručníky a kosmetiku v koupelně a další věci, které by mohly rušit dojem. Čím míň věcí, tím lépe.

Ukliďte všechny místnosti, umyjte okna, ustelte postele, vhodně naaranžujte obývák – květina na stole nebo barevně sladěný gauč s polštáři dojem vylepší. Dekorace by měla být vkusná, střízlivá a doplňovat celkový dojem bytu.

ČÍSLA HOVOŘÍ JASNĚ:

Pro přípravu bytu před prodejem se vžil anglický termín “Home Staging”. V Česku se teprve zabydluje, zatímco na západě se jedná o naprostý standard. Důvodem je to, že tato počáteční investice dokáže někdy i razantně zvýšit prodejní cenu bytu a i rychlost prodeje.

Data z trhu ukazují, že s Home Stagingem je:

 • cena bytu minimálně o 10% vyšší (často klidně i 20-50%) a
 • rychlost prodejeo 80% vyšší,

než je obvyklé bez Home Stagingu. To hlavně u dražších bytů může přinést nemalé peníze navíc.

Home Staging nemusí být nutně nákladná záležitost. Někdy stačí i jednoduché a cenově nenákladné úpravy a výsledek je až překvapující, posuďte sami:

NENÍ FOTKA JAKO FOTKA

V době chytrých telefonů s několika vestavěnými fotoaparáty se focení zdá být hračkou. Skoro by člověk řekl, že to zvládne i dítě.

Ale aby snímky vašeho bytu působily neodolatelně, bude zapotřebí troška toho fištrónu, umu a zkušeností. Ne každý si může dovolit vyčlenit z rozpočtu několik tisícovek na profesionálního fotografa.

Když si prohlédnete inzeráty na internetu, nejčastější chybou jsou fotografie, které nezachycují důležité věci, ale například pouze části nábytku.

Další chybou je špatná připravenost prostoru a mnoho detailů, které poškozují kvalitu fotografie – například visící ručník v koupelně, popelník na konferenčním stolku a podobně. O přípravě bytu před focením jsem psal v předchozím bodu.

Abychom nemluvili do větru, pojďme se podívat na několik odstrašujících příkladů (občas tyto chyby dělají dokonce i realitní makléři!):

Tohle už vypadá mnohem lépe, co říkáte?

Všimněte si, jak byty na fotografiích působí čistě, jednoduše, jsou krásně prosvětlené a vhodně naaranžované. Člověk by se hned nastěhoval, že?

Proč raději svěřte fotografie vašeho bytu profíkům:

 • pracují s profesionální technikou
 • mají letité zkušenosti a dobré oko pro detail i pro celek
 • dokáží skvěle pracovat se světlem
 • umí nafotit interiér z těch správných úhlů
Na výběr máte buď z profesionálních fotografů (počítejte s cenou 1-10 tisíc Kč podle rozsahu zakázky) a nebo realitních společností, které tyto služby většinou nabízejí zdarma, pokud jim svěříte prodej své nemovitosti.

VIRTUÁLNÍ REALITA NABÍRÁ VÍTR DO PLACHET

Máte pocit, že se doba zbláznila? Nové technologie a internet převrací svět naruby, a to někdy rychlostí blesku. Někdy v dobrém, někdy ve zlém, jak už to bývá.

V prodeji nemovitostí ještě nedávno stačil inzerát s perfektními fotografiemi a lákavým popiskem, abyste měli vyhráno.

To už je ale pasé…

O slovo se totiž hlásí videoprohlídky a ještě razantněji virtuální prohlídky (neboli 3D scany).

Co je největší kouzlo virtuálních 3D prohlídek? Umožní kupujícím, aby si váš byt osobně prošli a přitom nemuseli nikam jezdit. V době, kdy fungování světa zásadně narušila pandemie koronaviru, to je skoro dokonalé řešení, nemyslíte?

Zkuste si to na vlastní kůži a virtuálně si projděte byt 2+1 v Mostě: 

A nebo byt 2+1 v Litvínově:

ZÁJEM O 3D PROHLÍDKY RAKETOVĚ ROSTE!

Pro pořízení profesionální videoprohlídky potřebujete hodně času na přípravu, kvalitní techniku za desítky tisíc korun, propracovaný scénář a umění vystupovat před kamerou. Většinou to zvládne jenom hrstka realitních makléřů.

Virtuální 3D prohlídka zase vyžaduje speciální kameru a software. Kdybyste se do toho chtěli pustit sami, počítejte s útratou kolem 8-10 tis. korun. Levněji to jde s chytrým telefonem, ale to nedosáhnete perfektního výsledku.

Význam virtuálních 3D prohlídek nemovitostí raketově roste. Jak ukazují čísla, za rok 2020 narostl zájem o virtuální prohlídky více než dvojnásobně (společnost B3 Technology zaznamenala nárůst o 250 %, portál 3DscanNEMOVISTOSTI.cz vykázal nárůst o 371 % oproti roku 2019).

Z toho plyne jediné, že za pár let budou 3D prohlídky naprostým standardem. Využijte proto ještě dnes konkurenční výhodu, odlište se od ostatních a přilákejte více zájemců! 

PŘIPRAVTE SVŮJ BYT PRO INVESTORY

Dnešní doba výrazně přeje investicím do nemovitostí. A jak ukázala čísla, v roce 2020 začali díky koronavirové krizi investovat do nemovitostí ve velkém nejen velcí, ale i menší investoři. Jestli chcete tohoto trendu využít, můžete dosáhnout lepší prodejní ceny, protože investoři jsou obvykle ochotní utratit víc peněz, než běžní smrtelníci.

Má to ale jednu podmínku: byt musí být ihned připraven pro pronajímání. Investor totiž většinou nechce byt pro sebe, ale chce jej co nejdříve pronajímat. A čím lépe byt vypadá, tím vyšší může „nasadit“ nájemné.

Investor má totiž vše spočítané: jaké náklady bude muset vynaložit, jaký bude jeho výnos, respektive jaká bude návratnost jeho investice s výhledem například do 20 let. Pokud zjistí, že se mu peníze nevrátí nebo dostatečně nezhodnotí, o koupi nebude mít zájem.

Když bude muset byt ještě nákladně rekonstruovat, utratí nejen peníze navíc, ale také ztratí hodně času.

Je váš byt v původním stavu, anebo už si zažil své a nevypadá zrovna jako z magazínu? Nezoufejte, nemusíte se před prodejem bytu pouštět do nákladné kompletní rekonstrukce. Za mnohem nižší prostředky jej můžete atraktivně zvelebit neboli revitalizovat.

Co taková revitalizace obnáší? Závisí na konkrétním bytu, ale obvykle například:

 • výměna podlahové krytiny (většinou bude stačit kvalitní lino nebo levnější verze plovoucí podlahy)
 • škrábání a vymalování
 • sanace jádra (například natření jádra, sundání nepotřebných poliček, oprava vany atd.)
 • oprava zásuvek a vypínačů
 • montáž nové kuchyňské linky
 • montáž nových svítidel
Někdy vám bude stačit jen udělat drobné opravy, někdy se do toho budete muset opřít víc a sáhnout hlouběji do peněženky. Když ale bude váš byt atraktivní pro investory, ve výsledku vyděláte.

VÝSLEDEK: ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ MUZIKY

Atraktivně vypadající byt vám přinese vyšší prodejní cenu a mnohem rychlejší prodej. To už víme. 

Největší kouzlo ovšem je, že i z vyloženě ošklivého bytu se dá udělat lákadlo pro zájemce o koupi, a to za příjemně malé peníze!

Byt 1+1 v Mostě byl zcela v původním stavu a nebyl to žádný krasavec. Pak ale prošel revitalizací a Home Stagingem s velmi příznivým rozpočtem:

 • plovoucí podlaha + lišty + práce (obývák, kuchyň, chodba): 9.000 Kč
 • škrábání, malování: 4.000 Kč
 • jádro – vymalování, sundání nepotřebných poliček, oprava vany: 5.000 Kč
 • oprava zásuvek a vypínačů: 1.000 Kč
 • dodání a montáž svítidel: 800 Kč
 • kuchyňská linka včetně montáže: 8.000 Kč
 • základní Home Staging: 5.000 Kč

Cena celkem: 32.800 Kč.

Relativně jednoduché úpravy a rozdíl obrovský! Porovnejte fotografie, který byt byste si podle fotografií v inzerátu koupili?

Obývací pokoj:

Původní stav:

Po revitalizaci:

Po Home Stagingu:

Kuchyně:

Původní stav:

Po revitalizaci:

Po Home Stagingu:

Koupelna:

Původní stav:

Po revitalizaci:

Po Home Stagingu:

„JAKÉ MÁM TEDY MOŽNOSTI?“

Když budete chtít, aby zájemci o váš byt stáli ve frontě, máte tyto varianty:

1) Zvelebíte svůj byt sami

Naaranžování bytu chce hodně umu a citu a rozhodně to nebude zadarmo, přičemž obětujete mnoho hodin práce a úsilí. A to nemluvíme o případných stavebních úpravách, které spolknou mnoho peněz i času. Aby nemovitost vypadala na fotografiích dobře, to je prostě věda!

2) Využijete služeb profesionálů

Ať už budete chtít profesionálně vyhotovené fotografie, virtuální 3D prohlídku, Foto Staging / Home Staging nebo případnou revitalizaci, připravte si dostatečnou hotovost. Výsledek ale bude stát za to.

3) Svěříte prodej realitní kanceláři

Léty zavedené firmy na trhu nemovitostí mívají ve svých týmech experty na fotografování nemovitostí. Za nafocení bytu si obvykle nic neúčtují, navíc u některých dostanete zdarma nebo se slevou virtuální 3D prohlídku, Foto Staging nebo Home Staging. Nicméně volte uvážlivě, protože rozdíly ve schopnostech realitních makléřů jsou obrovské. Ti nejlepší z nich si samozřejmě účtují vyšší provize. Naopak někdo méně zkušený a schopný může prodej vašeho bytu pěkně “zpackat”.

4) Prodáte nemovitost v online aukci

Moderní trend a v současnosti nejlepší způsob prodeje nemovitostí. Data ukazují, že aukce dokáží zvýšit prodejní cenu nemovitostí v průměru až o 30%, a navíc dokáží nemovitost prodat obvykle do 1 měsíce. Aukční společnosti navíc nabízejí obvykle stejný komfort jako realitky, protože dostanete kompletní realitní servis (smlouvy, inzerce atd.), včetně profesionálních fotografií, virtuálních 3D prohlídek a Home Stagingu. Více informací o online aukcích nemovitostí si přečtěte v tomto článku.

ŘEŠENÍ, SPOJUJÍCÍ KOMFORT A BEZPEČNOST REALITEK A PŘINÁŠEJÍCÍ MAXIMÁLNÍ ZISK

Chcete mít čistou hlavu a

 • ušetřit si nervy a desítky hodin času a námahy
 • prodat byt za cenu vyšší až o 50% než ostatní
 • a to do 30 dnů?

Vyzkoušejte online aukci nemovitostí AUREAS, protože aukční společnost udělá vše potřebné za vás. Mimo jiné tedy dostanete:

 • profesionální fotografie vašeho bytu ZDARMA
 • virtuální 3D prohlídku ZDARMA
 • naaranžování bytu (Foto Staging) ZDARMA
 • v případě potřeby Home Staging se SLEVOU 50%
 • v případě potřeby revitalizaci bytu se SLEVOU 20%

Suma sumárum ZDARMA získáte:

Nejvýkonnější nástroj na prodej nemovitostí

(ZDARMA)

Online aukce AUREAS je výkonný nástroj na prodej nemovitostí za cenu až o 50%* vyšší než je průměr, a to do 30 dnů. Je to díky prodeji bytu za jeho tržní cenu, což dokáže jen aukce, nejprestižnější makléři nebo děti štěstěny. V aukci se zájemci o váš byt „poperou“ a vy se na to můžete dívat v přímém přenosu. Zdarma dostanete:

 • registraci na portálu AUREAS
 • online aukční místnost
 • osobního aukčního specialistu, který za vás zařídí vše od A do Z
 • a co víc, NEPLATÍTE náklady aukce!

* dle dat z realitního trhu dokáže aukce prodat nemovitost v průměru o 30% dráž, než je obvyklé při prodeji běžným způsobem. Vždy závisí na tom, jakou nejvyšší cenu jsou ochotni nabídnout účastníci aukce. Někdy může být navýšení 10%, někdy i 50%.

Odhad tržní ceny bytu

(ZDARMA – běžně účtujeme 2.990 Kč)

Odhad tržní ceny* je při prodeji nemovitostí klíčový. Nesmí být ani nízký, ani nadstřelený, jinak nebude prodej efektivní nebo se z nemovitosti stane neprodejný ležák. Při aukci se odhadu tržní ceny využívá pro stanovení vyvolávací ceny, aby byla pro zájemce atraktivní.

Profesionální nafocení bytu

(ZDARMA – běžná cena 1.500 až 2.500 Kč)

Správné světlo, vhodně zvolené úhly focení, vhodně naaranžovaný nábytek a dekorace, optimální připravenost prostoru, kvalita fotoaparátu… To vše rozhoduje o kvalitě snímku. Specialisté AUREAS používají kvalitní fototechniku a mají dlouholeté zkušenosti s focením interiérů bytů. Vaši nemovitost nafotí širokoúhlým objektivem pro zvýraznění velikosti místností. Fotografie se následně upravují v profesionálním editoru tak, aby byly více atraktivní (vyšší jas, světlost, odstranění případných nedostatků apod.)

Virtuální 3D prohlídku​

(ZDARMA – běžná cena 2.000 Kč i více)

Virtuální prohlídky (3D scany) jsou nejmodernějším nástrojem prodeje nemovitostí. Umožnují projít si nemovitost na dálku díky internetu a zvyšují tím úspěšnost prodeje bytu nebo domu. Fungují lépe než klasické fotografie. K tomuto účely využívají specialisté AUREAS profesionální 3D kamery a speciální software.

Vyhotovení smluvní dokumentace

(ZDARMA – obvyklá cena minimálně 3.000 Kč)

Využíváme praxí ověřenou a právníky vypracovanou smluvní dokumentaci: kupní smlouvu, rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, smlouvu o úschově, předávací protokoly atd. Vše upravíme na míru vaší nemovitosti a smlouvy uzpůsobíme vašim potřebám.

Inzerci na mnoho způsobů

(ZDARMA – obvykle min. 4.000 Kč / měsíc)

Vaši nemovitost budeme inzerovat na největších realitních portálech, odkud přihází většina zájemců. A na rozdíl od běžných smrtelníků a realitních makléřů máme rovněž přístup na portál ADOL, který je využíván tisíci investory a kteří mohou projevit o vaši nemovitost zájem. U dražších nemovitostí inzerujeme rovněž na sociálních a PPC sítích.

 • realitní portály: Sreality, Reality.iDNES.cz
 • portál ADOL (monitoring aukcí a dražeb pro investory)
 • Facebook
 • reklamní sítě Google a Seznam (PPC reklama)

Přístup k databázi investorů

(ZDARMA – k nezaplacení)

Máme databázi několika desítek pravidelně se vracejících investorů, které informujeme prostřednictvím e-mailů o našich nových aukcích. Tato databáze postupně roste. Tito firemní i soukromí investoři se zaměřují často zpravidla právě na nákup realit, disponují velkou kupní silou a platí „na dřevo“.

Propagaci na webu AUREAS.cz

(ZDARMA)

Vaši nemovitost samozřejmě uvedeme i na našich stránkách www.aureas.cz a vytvoříme jí profil zdarma (fotografie, virtuální 3D prohlídka, popisek, parametry, dokumentace).

Zajištění prohlídek bytu a komunikaci se zájemci

(ZDARMA)

Nemusíte řešit časový rozvrh, ani se stresovat jednáním se zájemci. Nebude Vám drnčet telefon zrovna když spíte nebo odpočíváte. Veškerou komunikaci s potencionálními kupci zařídíme my. Osobní prohlídky bytu zorganizujeme tak, aby Vás nerušily.

Úhradu správních poplatků na katastru

(ZDARMA – standardní cena 2.000 Kč)

Správní poplatek za návrh na vklad do katastru nemovitostí ve výši 2.000 Kč za Vás zaplatíme my. Naše smluvní dokumentace je prověřená praxí, takže je minimální riziko, že by návrh byl ze strany katastru zamítnut.

Stejně tak zaplatíme i poplatky za pořízení aktuálního výpisu z katastru nemovitostí (100 Kč za jeden), ať už před prodejem jakožto důkaz vlastnictví a nebo po převodu vlastnického práva na kupujícího za účelem vyplacení kupní ceny.

Všechny potřebné právní úkony

(ZDARMA – standardní cena min. 15.000,- Kč)

Prodej nemovitosti je celkem komplikovaný proces, pokud chcete mít vše správně ošetřeno a minimalizovat riziko, že se něco pokazí. Co vše tedy ještě bezplatně zařídíme:

✔ Pomoc s vyřešením věcných břemen (zástava pro banku, věcné břemeno dožití, jiné omezení pro správce sítí atd.)
✔ Zajištění úschovy listin
✔ Zajištění vložení smluv na katastr nemovitostí
✔ Prověření schopnosti uhradit kupní cenu potencionálním nabyvatelem, popř. zajištění financování kupní ceny
✔ Zajištění úschovy finančních prostředků, vč. asistence při uzavírání smlouvy a plnění podmínek pro výplatu peněz z úschovy
✔ Zajištění převodu družstevního podílu na bytovém družstvu (u družstevních bytů)
✔ Vyhotovení předávacího protokolu a asistenci při předání nemovitosti
✔ Zajištění nebo asistenci při převodu energií a služeb souvisejících s užíváním bytu
✔ Asistenci při odhadu ceny nemovitosti ze strany banky nebo znalce (např. v případě žádosti kupujícího o hypoteční úvěr)

a další…

ONLINE AUKCE AUREAS:
VÝKONNÝ NÁSTROJ 6+1 NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Prodej bytu za cenu až o 50% vyšší než průměr, a to do 30 dnů

To dokáže jen aukce, nejprestižnější makléři nebo děti štěstěny.

Perfektně ošetřená smluvní dokumentace

Vypracováno právníky, ověřeno v praxi.

Skvělá prezentace Vašeho bytu

Virtuální 3D prohlídka, profesionální fotografie bytu, Home Staging.

Inzerce na mnoha reklamních kanálech

Prestižní realitní portály, ADOL, sociální sítě, PPC reklama…

Profesionální jednání se zájemci a organizace prohlídek bytu

Máme dlouholeté zkušenosti a vyškolený personál.

Třešnička na dortu – vše zařídíme a zaplatíme my z AUREASu

A Vy si ušetříte námahu, výdaje, čas a nervy!

GARANCE nulového rizika:
když aukce nedopadne úspěšně, nezaplatíte ani korunu a ztratíte maximálně 1 měsíc času. Vše je smluvně ošetřeno.

A to není vše…

Dnes pro vás máme DÁRKY ZDARMA!
(časově omezená nabídka)

DÁREK #1: Nezávazná konzultace

Poradíme vám, jak co nejlépe prodat vaši nemovitost. Společně probereme, jestli vám online aukce může pomoci. Třeba vám jenom poradíme a vy prodáte vaši nemovitost jinak. Záleží jenom na vás!

DÁREK #2: Foto Staging

Profesionálně naaranžujeme váš byt nebo dům, aby vypadal skvěle na fotografiích, a tím pádem se stal magnetem pro kupující (běžná cena od 3.000,- Kč).

Dejte nám 1 měsíc a zjistěte, co online aukce AUREAS dokáže!

O autorovi článku:

Kdo jsem já, že mohu rozdávat rozumy? Mé jméno je Petr Kabelák, narodil jsem se v roce 1980 v Mostě a jsem hrdý otec dvou dětí. Prodej a nákup nemovitostí je mým denním chlebem od roku 2005, profesionálně „na živnosťák“ od roku 2007. Od té doby jsem prodal řádově stovky bytů, domů, pozemků a garáží (možná to bude i v tisících, opravdu to už nedokážu zpětně do puntíku spočítat). A protože od narození žiji v Mostě, jsem doslova zocelený jedním z nejdrsnějších realitních trhů v Česku.

Postupem času jsem svoji činnost rozšířil na celé severní Čechy, hlavně Mostecko, Chomutovsko a Lounsko. Vím tedy, o čem mluvím! V roce 2017 jsem navíc založil online portál AUREAS, který jako jeden z prvních v Česku začal nabízet skvělý nástroj na prodej nemovitostí – online aukce. Tato novinka se těší stále větší popularitě jak mezi prodávajícími (díky vysokému výkonu), tak mezi kupujícími (díky jednoduchosti a maximální spravedlnosti).